fbpx

İkram Setleri

İkram Setleri

Paket Servisin olmazsa olmazı ikram setleri ihtiyaç doğrultusunda size özel baskılı ve baskısız olarak hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Havayolu, Karayolu Taşımacılık, Askeriye vb. gibi şirketlerinin kullandığı kahve çay setleri de yapılmaktadır.

Set İçerikleri :

- Lüx Çatal
- Lüx Bıçak
- Lüx Kaşık
- Baskılı/ Baskısız Tuz
- Baskılı/ Baskısız Peçete
- Baskılı/ Baskısız Kürdan
- Islak Mendil
- Baskılı / Baskısız Karabiber, Baharat çeşitleri gibi malzeme seçenekleri mevcuttur.

Çeşitleri :
2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1, 8+1

Baskı :
Renk olanakları 4 Renk (CMYK)

Dış Malzeme :
Baskılı / Baskısız 20 micron 20 cm Opp.

 
 
 
 
Fiyat Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım.İkram Setleri Üretimi

İkram setleri tek kullanımlık ambalajlanarak kafe, restoran ve otel gibi işletmelerde, paket servis hizmetlerinde ya da bir çok farklı alanda kullanılmak için üretilmekte ve genellikle toptan satışa sunulmaktadır. Plastik ikram setleri tüketimi özellikle hızla büyüyen fast food sektöründe en çok kullanılan ürünlerdendir.
Paket Servisin olmazsa olmazı bu ürünler ihtiyaç doğrultusunda size özel baskılı ve baskısız olarak hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Havayolu, Karayolu Taşımacılık, Askeriye vb. gibi şirketlerinin kullandığı kahve çay setleri de yapılmaktadır.

İkram Seti İçinde Hangi Ürünler Bulunur?

Plastik İkram setleri, tekli ve ambalajlı çatal, bıçak, kaşık, plastik kaseler, pp küçük kaşıklar, tatlı kaşıkları, karıştırıcılar, ıslak mendil, baskılı peçete, tuz-karabiber gibi toz dolum ürünleri gibi ürünlerin bir arada paketlenmesi ile oluşturulmaktadır. Paket servis için satın alacağınız ikram seti için ihtiyacınız dahilinde baskılı ıslak mendil, baskılı peçete, kurumsal renklerinize uygun çatal bıçak kaşık takımları ve tuz, karabiber gibi toz dolum ürünleri ile birlikte dilediğiniz kombinasyonlarda set oluşturabilirsiniz.

İkram Seti Fiyatları Nelerdir?

İkram seti fiyatları satın alınan miktara ve ürün içeriklerine bağlı olarak adet başına değişkenlik göstermekle birlikte içerdiği ürünler ve ürünlerin türlerine bağlı olarak da artıp azalabilmektedir.

Plastik Ürünlerin Tüketici Sağlığına Etkileri Nelerdir?

Plastik gıda ambalajlamasında tarım bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalar ile üretim standartlarına uygun üretilen plastik ambalaj ürünleri doğru talimatlar ile paketlenerek uygun koşullarda alıcılara teslim edilmektedir.
Üretimde kullanılan dış malzeme standartı baskılı ya da baskısız 20 micron 20 cm Opp'dir.

Standart Hazır Baskılı İkram Seti İçeriğinde Neler Vardır?

Set içeriği standardı; Plastik Lüx Çatal, Plastik Lüx Bıçak, Plastik Lüx Kaşık, Baskılı/ Baskısız Tuz, Baskılı/ Baskısız Peçete, Baskılı/ Baskısız Kürdan, Islak Mendil, Baskılı / Baskısız Karabiber, Baharat çeşitleri vb.

Minimum Sipariş Adedi Ne Kadardır?

İkram setleri siparişlerinizde minimum ürün siparişleri oluşturulan paketlere bağlı değişkenlik göstermektedir.

Sektördeki yeniliklerin öncüsü Bilen Biri, bugün; müşterilerinin grafik tasarımları, klişe hazırlığı ve matbaa basımı da dahil olmak üzere, ıslak mendil, sıvı dolum (zeytinyağı, ketçap-mayonez, salata sosu, deterjan, sıvı sabun, makine yağı, el kremi, şampuan vb), granür ve kuru dolum (fındık kırığı, tarçın, kuru baharat, şeker, tuz vb.), ikram setleri, baskılı ambalaj ve paketlerde (yağlı kağıt, kraft çanta, pizza- pide kutusu kağıt kaşıklık vb ) baskılı kürdan, baskılı balon, buzdolabı magneti, oto kokusu ve yemek kapları vb. ihtiyaçlarını %100 kalite ve müşteri memnuniyeti ile karşılamaktadır.

[vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]İkram Setleri Üretimi

İkram setleri tek kullanımlık olarak ambalajlanarak kafe, restoran ve otel gibi işletmelerde, paket servis hizmetlerinde ya da bir çok farklı alanda kullanılmak için üretilerek genellikle toptan satışa sunulmaktadır. Plastik ikram setleri tüketimi özellikle hızla büyüyen fast food sektöründe en çok kullanılan ürünlerdendir.

Paket Servisin olmazsa olmazı bu ürünler ihtiyaç doğrultusunda size özel baskılı ve baskısız olarak hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Havayolu, Karayolu Taşımacılık, Askeriye vb. gibi şirketlerinin kullandığı kahve çay setleri de yapılmaktadır

Plastik İkram setleri, tekli ve ambalajlı çatal, bıçak, kaşık, plastik kaseler, pp küçük kaşıklar, tatlı kaşıkları, karıştırıcılar, ıslak mendil, baskılı peçete, tuz-karabiber gibi toz dolum ürünleri gibi ürünlerin bir arada paketlenmesi ile olışturulmaktadır.

İkram seti fiyatları satın alınan miktara bağlı olarak adet başına değişkenlik göstermekle birlikte içerdiği ürünler ve ürünlerin türlerine bağlı olarak da artıp azalabilmektedir.

Paket servis için ihtiyacınız dahilinde baskılı ıslak mendil, baskılı peçete, kurumsal renklerinize uygun çatal bıçak kaşık takımları ve tuz, karabiber gibi toz dolum ürünleri ile birlikte dilediğiniz kombinasyonlarda hazırlanmaktadır.

Plastik gıda ambalajlamasında tarım bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalar ile üretim standartlarına uygun üretilen plastik ambalaj ürünleri doğru talimatlar ile paketlenerek uygun koşullarda alıcılara teslim edilmektedir.

Üretimde kullanılan dış malzeme standartı baskılı ya da baskısız 20 micron 20 cm Opp’dir.

Çeşitleri :
2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1, 8+1

Set içeriği standardı; Plastik Lüx Çatal, Plastik Lüx Bıçak, Plastik Lüx Kaşık, Baskılı/ Baskısız Tuz, Baskılı/ Baskısız Peçete, Baskılı/ Baskısız Kürdan, Islak Mendil, Baskılı / Baskısız Karabiber, Baharat çeşitleri gibi malzeme seçenekleri mevcuttur.

İkram setleri siparişlerinizde minimum ürün siparişleri oluşturulan paketlere bağlı değişkenlik göstermektedir.

Sektördeki yeniliklerin öncüsü Bilen Biri, bugün; müşterilerinin grafik tasarımları, klişe hazırlığı ve matbaa basımı da dahil olmak üzere, ıslak mendil, sıvı dolum (zeytinyağı, ketçap-mayonez, salata sosu, deterjan, sıvı sabun, makine yağı, el kremi, şampuan vb), granür ve kuru dolum (fındık kırığı, tarçın, kuru baharat, şeker, tuz vb.), ikram setleri, baskılı ambalaj ve paketlerde (yağlı kağıt, kraft çanta, pizza- pide kutusu kağıt kaşıklık vb ) baskılı kürdan, baskılı balon, buzdolabı magneti, oto kokusu ve yemek kapları vb. ihtiyaçlarını %100 kalite ve müşteri memnuniyeti ile karşılamaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]

ikram setleri

ikram setleri

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]