fbpx

Hakkımızda

 

Bizi Tanıyın...

Firmamız 2007 yılında Eylem EKİN tarafından Urla’da faaliyete başlamıştır. Sınırlı makina sayısı ile üretim yaparak, ambalaj paketleme sektörünün ıslak mendil ve ikram seti ihtiyacını karşılayan firmamız, daima en kaliteli üretim ile en yenilikçi bakış açısını benimsediğinden, bir süre de Yelki’de üretime devam edip, 2009 yılında Alsancak İşçiler Caddesi 180/A’daki fabrika binasında yüksek kapasiteli üretime geçmiştir

Sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Bilen Biri, zaman içerisinde çalışanlarına ve üretim süreçlerini sürekli yatırım yaparak bugünkü lider konumuna ulaşmıştır. Firmamız bugün; müşterilerinin grafik tasarımları, klişe hazırlığı ve matbaa basımı da dahil olmak üzere, ıslak mendil, sıvı dolum (zeytinyağı, ketçap-mayonez, salata sosu, deterjan, sıvı sabun, makine yağı, el kremi, şampuan vb), granür ve kuru dolum (fındık kırığı, tarçın, kuru baharat, şeker, tuz vb.), ikram setleri, baskılı ambalaj ve paketlerde (yağlı kağıt, kraft çanta, pizza- pide kutusu kağıt kaşıklık vb ) baskılı kürdan, baskılı balon, buzdolabı magneti, oto kokusu ve yemek kapları vb. ihtiyaçlarını %100 kalite ve müşteri memnuniyeti ile karşılamaktadır.

Misyonumuz:
Değerli müşterilerimizin beklentilerini %100 kalite ve üstün hizmet anlayışı ile karşılayan, üretimini yaptığımız ürünleri gıda servisi ve servis sonrası kullanılışından dolayı kusursuz bir hijyen anlayışı ile üreten, hammadde seçiminden üretime – üretimden teslimat aşamasına dek yüksek kalite standardından asla taviz vermeyen sektöründe öncü bir firma olmaktır.
Vizyonumuz:
Sektördeki tüm yenilikleri, ileri teknoloji ve gelişmeleri yurt içi-yurt dışı tüm müşterilerimize ulaştırmaktır. Ayrıca amacımız; ‘mutlu müşteri’nin kalite ve farkımızla var olduğunu unutmadan, yatırımlarımızın teknik değeri yüksek ve bir o kadar da, kalitesi üstün bir çizgiyle uluslararası boyutta hizmet değeri taşıdığımızın bilinmesidir.


 

Doğru yatırımlarla
üretim kapasitesini artıran ve stratejik planlamalarla
satış ağını genişleten Bilen Biri;

6000 m2 açık alan üzerine 2.225 metrekarelik tamamı epoksi zeminli kapalı alanda Ürün Sevkiyat, Hammadde Depo, Flekso Baskı, Stick Şeker veTuz, Sıvı Dolum, Set Hazırlama, Mendil Paketleme bölümleri ve Hizmet alanlarından oluşan tesisimiz entegre bir fabrikadır.


 


Üretim Tesisimizde;


2 adet altı renk flekso baskı makinesi,
1 adet üç renk flekso baskı makinesi,
2 adet set makinesi,
2 adet stick şeker makinesi,
1adet stick tuz makinesi,
1 adet tekli kare toz dolum makinesi,
1 adet çiftli kare toz dolum makinesi,
1 adet kare sıvı dolum makinesi,
2 adet stick sıvı dolum makinesi ve
10 adet mendil paketleme makinesinden oluşan tesisimizde,

45 çalışanımız ile yurt içinde seçkin markalara ve İngiltere, İsrail, Almanya, Amerika gibi ülkelere ihracat yapmaktayız.Baskılı Islak Mendil İmalatı

Baskılı Islak Mendil imalatı evde, arabada, okulda ya da aklınıza gelen her yerde ihtiyacımız olan prafik hijyen sağlayan yardımcılardır. Islak mendiller özellikle kafe, restoran ya da otel gibi işletmelerin kurumsallıklarını yansıttıkları ve promosyon ürünü olarak da kullanılmakta olan olmazsa olmazlarımızdandır.

Baskılı Islak mendillerin hayatımızdaki kullanım alanları gereği üretim standartları ve sağlığa etkilerinin neler olduğunu biliyor musunuz?

Islak mendiller özellikle hizmet sektöründe gıdadan, havacılığa, kara ulaşımından, gemiciliğe, kafeterlayardan restoranlara bir çok sektörde kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle yoğunlukla tercih edilen hızlı tüketim ürünleridir. Islak havlu ve kolonyanın makineler aracılığıyla birbirinden şık baskılı ambalaj paketlerine doldurulmakta olup aynı zamanda firmalar için marka değerini yükseltici yönde de etki sağlamaktadır. Baskılı ıslak mendiller küçük ebatları ve pratik kullanımları ile bir çok sektör için vazgeçilmezler arasındadır.

Birçok kişiye veya sektöre göre ismi birden fazla şekilde adlandırıldığı gibi kolonyalı mendil, ıslak mendil, ıslak kolonyalı mendil gibi adlara sahiptir.

Hijyenik mendil, refreshing towel, ıslak kolonyalı mendil gibi farklı türleri olan bu ürünler ise aralarında ölçüsel olarak farklılık gösterirler.
Boyutlar: 5 x 12,5 cm (sadece metalize kağıt) 6 x 8 cm 6 x 10 cm 6 x 12,5 cm 7 x 10 cm 7 x 12,5 cm’dir.

Fakat dahası bu ürünler dış kağıt itibari ile de ; Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde çeşitlere ayrılır.

Yüksek kalite ve yüksek hijyene sahip olan kolonyalı ve ıslak mendiller ada sıcaklığına dayanıklı olarak 1. sınıf ambalajların içine konulup sizin kullanımınıza kadar önemle muhafaza edilir.

Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde hazırlanabilir.
Islak mendillerin özel bir baskı tekniği olup tek renkten fotoğraf baskıya kadar geniş bir baskı seçeneği bulunmaktadır.

Dış Malzeme: Kuşe Kağıt, Kraft Kağıt, Metalik Kağıt (Beyaz/Gümüş)
İç Malzeme: Tela, Havlu
Koku: Alkollü-Alkolsüz

Islak kolonyalı mendil, kullanım kolaylığı ve amaçlarının fazla olması sebebiyle herkes tarafından geniş kullanım alanına sahip olan kolonyalı mendil hijyenik mendil, promosyon mendil ve ıslak mendiller, sağladığı ferahlık ve hijyen ile sizi rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur. özetle bugün kolonyalı mendil ulusal ve uluslararası çok geniş lokasyonlarda kullanılmakta olup üretim olarak Türkiye bu sıralamada başlarda yer almaktadır.

Ülkemizin gerek Avrupa’ya gerekse Ortadoğu’ya yakınlığı itibari ile ihracat rakamları oldukça yüksektir.

 

ıslak mendil
ıslak mendil