fbpx

Endüstriyel Kağıt Grubu

Endüstriyel Kağıt Grubu

Krepe Kağıt:
Krepe kağıt ham maddesi odun selülozu olan ve diğer kağıt türlerine kıyasla esneklik ve mukavemeti fazla olan kağıt türüdür. Krepe Kağıt odun selülozu ve natürel bileşenleri ile üretilerek esneklik ve kopma mukavemeti kazandırılmaktadır. Endüstriyel metal sektörü, kablo sektörü (kablo içi bağlayıcı) matbaa vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

- Kalın dokusu ile çizilmeyi önler.
- Esnek yapısı ile ürünlerin sıkı sarılmasını sağlar.
- Ambalajlama yöntemlerine göre düşük maliyetlidir.(streç, naylon vb.)
- Doğa dostudur. Üretiminde ve içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır.

Chick Paper:
Civcivin ilk günleri oldukça önem arz etmektedir. Eğer ki bir civciv hızlı ve düzgün bir şekilde yem ve su ihtiyacını karşılayabilirse, takip eden haftalarda büyüme oranı oldukça iyi olacaktır. Kaliteli civciv kağıdı bu süreçte oldukça önem arz etmektedir.

Civcivlerin altına kağıt, kümes hayvanları için özel olarak yapılmaktadır. Kağıt, civcivler üzerinde yürürken hışırtı şeklinde ses çıkartır. Bu ses diğer civcivleri ona doğru çekerken bu da onu suya ve yem alanına doğru bir yol oluşturur. Civciv altına kağıt olarak da adlandırılan kağıt, civcivlerin su hatlarının altına konulduğu ve civciv kağıdının üstüne beslenildiği için hem suya hem de yeme kolaylıklar erişirler. Kahverengi olan civciv kağıdı, 3-4 gün içinde bozulmalar meydana gelir. Civciv kağıdı, %100 biyolojik olarak parçalanarak, yataklarının bir parçası haline gelir.

Yere öncelikle talaş serilir ve yemlerin kaybolmaması için de üzerine civciv altlığı kağıdı serilerek üzerine yem konulur. Böylece talaşın altında kalmadan civcivler yem bulabilir.

Interleaving Kağıt:
İnterleaving Seperator Kağıt özel kullanım alanına uygun şartlarda üretilen bir kağıt türüdür. Genel olarak cam ve metal sektörleri gibi endüstriyel alanlarda özel üretimlerde kullanılır.

Diğer kağıtlardan ayrılan en önemli özelliği; ürünlerin üretim esnasında seperator amaçla üretilmesidir. Diğer kağıtlar birden fazla amaç ile üretilirken Seperator Kağıt selüloz yapısı ve yardımcı maddeler ile korunarak özel hale getirilmiştir.

- İki yüzey arasında pürüzsüz bir koruma oluşturur. Çizilme vb. etkilerden ürünleri korur.
- Özel yapısı ile temas ettiği yüzeylere zarar vermez.
- Uzun mesafeli taşıma ve ambalajlamalarda kullanılır.
- Kullanılan alana göre pH değerlerine uygun üretim yapılır.

VCI Kağıt :
Krepe kağıt ham maddesi odun selülozu olan ve diğer kağıt türlerine kıyasla esneklik ve mukavemeti fazla olan kağıt türüdür. Krepe Kağıt odun selülozu ve natürel bileşenleri ile üretilerek esneklik ve kopma mukavemeti kazandırılmaktadır. Endüstriyel metal sektörü, kablo sektörü (kablo içi bağlayıcı) matbaa vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

- Kalın dokusu ile çizilmeyi önler.
- Esnek yapısı ile ürünlerin sıkı sarılmasını sağlar.
- Ambalajlama yöntemlerine göre düşük maliyetlidir.(streç, naylon vb.)
- Doğa dostudur. Üretiminde ve içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır.

 
 
 
 
Fiyat Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Krepe Kağıt :
ÜRETİM GR 70 gr - 160 gr
EN 6 cm – 204 cm
İÇ ÇAP 20 mm - 50 mm - 76 mm - 290 mm 76 mm
DIŞ ÇAP 10 cm – 75 cm 75 cm – 100 cm
KULLANIM ALANLARI Alüminyum, Matbaa, Kablo-Elektrik, Ambalaj, Hediyelik Eşya Sektörlerinde kullanılmaktadır.

Interleaving Kağıt:
ÜRETİM GR: 35 gr - 60 gr
GENİŞLİK TABAKA: 10 * 800 cm
RULO: 10 cm den 160 cm'e kadar olan ölçüler
İÇ ÇAP: İstenilen ölçü de üretim yapılır.
DIŞ ÇAP: 70 cm – 100 cm
KULLANIM ALANLARI: Metal ve Cam Sektöründe ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Chicken Paper:
- 70cm X 100m = 70m2 (100cm X 70m = 70m2 )
- 70cm X 200m = 135m2 (100cm X 135m = 130m2 )
- 70cm X 300m = 210m2 (100cm X 210m = 210m2 )

VCI Kağıt:
ÜRETİM GRAMAJLARI: 70 gr - 160 gr
EN: 6 cm – 204 cm
İÇ ÇAP: 20 mm - 50 mm - 76 mm - 290 mm
DIŞ ÇAP: 10 cm – 75 cm
KULLANIM ALANLARI: Alüminyum, Matbaa, Kablo-Elektrik, Ambalaj, Hediyelik Eşya Sektörlerinde kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak endüstriyel alanda kullanılmaktadır.

Baskılı Islak Mendil İmalatı

Baskılı Islak Mendil evde, arabada, okulda ya da aklınıza gelen her yerde ihtiyacımız olan prafik hijyen sağlayan yardımcılardır. Islak mendiller özellikle kafe, restoran ya da otel gibi işletmelerin kurumsallıklarını yansıttıkları ve promosyon ürünü olarak da kullanılmakta olan olmazsa olmazlarımızdandır.

Baskılı Islak mendillerin hayatımızdaki kullanım alanları gereği üretim standartları ve sağlığa etkilerinin neler olduğunu biliyor musunuz?

Baskılı Islak mendiller özellikle hizmet sektöründe gıdadan, havacılığa, kara ulaşımından, gemiciliğe, kafeterlayardan restoranlara bir çok sektörde kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle yoğunlukla tercih edilen hızlı tüketim ürünleridir. Islak havlu ve kolonyanın makineler aracılığıyla birbirinden şık baskılı ambalaj paketlerine doldurulmakta olup aynı zamanda firmalar için marka değerini yükseltici yönde de etki sağlamaktadır. Baskılı ıslak mendiller küçük ebatları ve pratik kullanımları ile bir çok sektör için vazgeçilmezler arasındadır.

Birçok kişiye veya sektöre göre ismi birden fazla şekilde adlandırıldığı gibi kolonyalı mendil, baskılı ıslak mendil, ıslak kolonyalı mendil gibi adlara sahiptir.

Hijyenik mendil, refreshing towel, ıslak kolonyalı mendil gibi farklı türleri olan bu ürünler ise aralarında ölçüsel olarak farklılık gösterirler.
Boyutlar: 5 x 12,5 cm (sadece metalize kağıt) 6 x 8 cm 6 x 10 cm 6 x 12,5 cm 7 x 10 cm 7 x 12,5 cm’dir.

Fakat dahası bu ürünler dış kağıt itibari ile de ; Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde çeşitlere ayrılır.

Yüksek kalite ve yüksek hijyene sahip olan kolonyalı ve baskılı ıslak mendiller ada sıcaklığına dayanıklı olarak 1. sınıf ambalajların içine konulup sizin kullanımınıza kadar önemle muhafaza edilir.

Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde hazırlanabilir.
Baskılı ıslak mendillerin özel bir baskı tekniği olup tek renkten fotoğraf baskıya kadar geniş bir baskı seçeneği bulunmaktadır.

Dış Malzeme: Kuşe Kağıt, Kraft Kağıt, Metalik Kağıt (Beyaz/Gümüş)
İç Malzeme: Tela, Havlu
Koku: Alkollü-Alkolsüz

Islak kolonyalı mendil, kullanım kolaylığı ve amaçlarının fazla olması sebebiyle herkes tarafından geniş kullanım alanına sahip olan kolonyalı mendil hijyenik mendil, promosyon mendil ve baskılı ıslak mendiller, sağladığı ferahlık ve hijyen ile sizi rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur. özetle bugün kolonyalı mendil ulusal ve uluslararası çok geniş lokasyonlarda kullanılmakta olup üretim olarak Türkiye bu sıralamada başlarda yer almaktadır.

Ülkemizin gerek Avrupa’ya gerekse Ortadoğu’ya yakınlığı itibari ile ihracat rakamları oldukça yüksektir.

baskılı ıslak mendil
baskılı ıslak mendil