fbpx

Baskılı Promosyon Ürünleri

Baskılı Promosyon Ürünleri

Baskılı Kibrit :

Baskılı kibrit ya da baskılı çakmak modelleride yaklaşık 20 farklı tarz mevcuttur. Firma logo ve ismi basılmaktadır. Minimum üretim 1.000 adettir.

Baskılı Bobin - Jelatin ve OPP :
Islak mendil, şeker kağıdı, jelatin ve opp istenilen renk seçeneğinde baskılı bobinler müşteri isteği doğrultusun da üretim yapılabilen ölçüde üretilir. Minimum üretim boy başına 200 kg. dır.

Baskılı Magnet :
Belirttiğiniz boyutlarda baskılı magnet türlerimiz mevcuttur.

Baskılı Bayrak Kürdan :
İşletmenize renk katacak özel logo baskılı dargılı kürdan üretimi yapmaktayız. Baskılı Kürdan Bayraklar için minimum sipariş miktarımız 10.000 adettir.

Baskılı Oto Kokusu :
İstenilen her ölçüde Firma logo ve ismi basılmaktadır. Minimum üretim 1.000 adettir.

Baskılı Bardak Altlığı :
İstenilen her ölçüde firma logo ve ismi ile basılan bardak altlıklarında PVC, kağıt, mantar, karton ya da MDF tercih edebilirsiniz. Minimum üretim 10.000 adettir.

 
 
 
 
Fiyat Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım.Baskılı Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri, firmaların hedef kitlelerine kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak için yapmış oldukları ekonomik reklam ve tanıtım çalışmalarından biridir. Firmaların promosyon ürün tercihleri çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bazı firmalar promosyon malzemelerini günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerden seçerken bazı firmalar ise bulunduğu sektöre uygun olarak müşteri taleplerine cevap veren ürünleri tercih etmektedir.  
 
Baskılı Bardak Altlıkları

Restaurant, cafe, bar, otel, havayolları ve daha birçok hızlı tüketim ürününün sunulduğu hizmet işletmelerinde sıklıkla tercih edilen kağıt bardak altlıkları özellikle marka logo ve sloganlarının konumlandırılmasıyla oldukça prestijli bir görünüm elde edilmesini sağlayan önemli bir detaydır.
İçecek tüketiminde sıklıkla tercih edilen kağıt bardak altlıkları tüketiciye konfor sunarken markaların da iletişim faaliyetlerinde marka bütünlüğünü korumalarını sağlıyor. Tercihe göre düz, oval, yuvarlak ve dalgalı olacak şekilde 4 farklı kesim seçeceğinden birini tercih edebilirsiniz.
Laminasyon sadece arka yüzeyde kullanılıyor, bu sayede masa gibi düz zemin kullanımları için oldukça uygun olan baskılı kağıt bardak altlıkları yüksek su emiciliği sayesinde de etrafa su ve benzeri içeceklerin dökülmesini engelliyor. 1. kalite %100 selülozdan üretilen baskılı kağıt bardak altlıkları aynı zamanda geri dönüştürülebilir olmaları sayesinde oldukça çevre dostu.   
 
Magnet Baskı

Markanızın en kısa özeti olan logo ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olması, markanızın akıllarda yer etmesi yolunda önemli bir adımdır. Söz konusu görünürlüğü sağlamanın ve iletişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın en klasik ve etkili yollarından biri de magnet bastırmaktır. Özellikle mutfaklarda, buzdolapları gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan magnetler sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama derdi tamamen bitmiş olur.  
 
Bayrak Kürdan

Kürdan bayrak etkinlik ve organizasyonlarda olmazsa olmaz baskı ürünlerindendir. Özellikle iş yemeklerinde kürdan bayrak güçlü bir marka imajı sağlamak için kullanılır. Kürdan bayrak ayrıca kafe restoran sektöründe de açılış, müşteriler için sunulan tadımlar gibi etkinliklerde kullanılabilir. Kürdan bayraklar etkinliklerde pasta üzerine, restoranlarda burgerlerin üzerine, tadım stantlarında tattırılan ürünlerin üzerine konulabilir. Kürdan üzerindeki logolu bayraklar yapmış olduğunuz etkinliğin başarısını olumlu yönde etkiler ve marka değerinizi insanların gözünde daha yukarı taşır. Bu nedenle de pek çok firma bu tarz etkinliklerde kürdan bayrak kullanma yoluna gider.  
 
Araba / Oto Kokusu

Oto kokuları; özellikle oto sanayi alanında hizmet veren servisler, benzin istasyonları, oto yıkamacı vb. firmaların promosyon amaçlı olarak sıklıkla kullandığı bir promosyon ürünüdür. Bu alanlarda hizmet veren firmalar müşterilerine promosyon oto kokusu vererek onlara hem ek bir hizmet sunarlar hem de müşteri memnuniyetini arttırırlar. Baskılı oto/araba kokuları aynı zaman çok iyi bir reklam aracıdır. Firmalar oto kokuları üzerine logo, adres ve telefon bilgilerini bastırarak marka bilinirliğini güçlendirirken aynı zamanda potansiyel müşterilerde kazanabilirler. Ayrıca promosyon ipli oto kokuları genellikle arabaların dikiz aynalarında bulunduğundan ve hoş koku yaydıklarından kolayca fark edilerek marka bilinirliğine katkı sağlarlar.  
 
Promosyon Kibrit

Promosyon kibrit genellikle otel, kafe, restoran, bar, beach club gibi eğlence mekanlarında yeni ürün tanıtımları ve diğer hizmetler için tercih edilen bir promosyon ürünüdür. Farklı ölçü ve modellerde üretimi yapılan promosyon kibritlerin tasarımında müşteriler üzerinde etki bırakmak adına markaların isimleri ve logoları yer almaktadır. İlgi çekici ve farklı tasarımlar ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen firmalar, promosyon kibrit tercihlerinde standart kutuların dışına çıkarak özel kesim ve farklı tasarımlar ile oluşturulmuş sıra dışı modelleri tercih etmektedir. Böylelikle kişiselleştirilmiş kutular ile farkını ortaya koyan firmalar ekonomik ve etkili bir reklam aracına sahip olmaktadır.