fbpx

Baskılı Karton Bardak, Kutu ve Çanta

Baskılı Karton Bardak, Kutu ve Çanta

Baskılı Bardak :
Sıcak Bardaklar: 4 oz, 7 oz, 8 oz, 12 oz, 14 oz, 16 oz.
Soğuk Bardaklar: 12 oz, 14 oz, 16 oz. Minimum üretim 10.000 adettir.

Bardak Taşıyıcı :
Take away içecek servislerinizde müşterilerinizin kullanım kolaylığı adına özel olarak tasarlanan bardak taşıyıcılar üretiyoruz. Sipariş için minimum miktarımız 10.000 adettir.

Double-Wall Bardak :
4 oz, 7 oz, 8 oz, 12 oz, 14 oz, 16 oz. Bardaklara firma logo ve ismi basılmaktadır. Minimum üretim 10.000 adettir.

Bardak Ceketi / Cup Sleeves :
Sıcak içecek servislerinde müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlayan bardak tutucu bardak ceketleri. Sipariş için minimum miktarımız 10.000 adettir.

Baskılı Pipet :
Logo baskılı kağıt ya da jelatin kaplı pipetler için minimum sipariş adedimiz 10.000'dir.

Baskılı Kağıt Çanta :
Belirttiğiniz boyutlara özel logo baskılı kağıt çanta türlerimiz mevcuttur. Saplı veya sapsız seçenekleri ile istenilen özel logo baskılı KRAFT ÇANTALAR. Minimum üretim 5.000 adettir.

Baskılı Pizza Kutusu :
Belirttiğiniz boyutlara 5 renk CMYK özel baskılı pizza kutusu üretimimiz mevcuttur. Minimum sipariş adedimiz özel üretim kutular için 5.000 adettir.

Baskılı Hamburger Kutusu :
Belirttiğiniz boyutlara 5 renk CMYK özel baskılı hamburger kutusu üretimimiz mevcuttur. Minimum sipariş adedimiz özel üretim kutular için 5.000 adettir.

 
 
 
 
Fiyat Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım.Karton Bardak Nedir, Nasıl Üretilir?

Reklam ve tanıtım başta olmak üzere çeşitli amaçlarla kullanılan karton bardak çeşitleri meşrubat içilirken kullanılan ve yıkama derdi bulunmayan ürünlerdir. Kullan at kolaylığı ile hem daha pratik hem de daha zahmetsiz olan karton bardak çeşitleri geri dönüştürülebilir olmaları sayesinde oldukça avantajlıdır.
Özellikle sıcak içeceklerin dağıtımında kullanılan baskılı ya da baskısız olabilen bu bardaklar; plastik bardaklara nazaran daha mantıklı çözümlerdir. Kâğıt bardak üretimi kalite ve fiyatına göre çeşitlilik gösterse de genel manada 6 aşamada gerçekleşir. Bu aşamaların ilki kâğıt bardak tasarımıdır. Tasarım aşamasında tanıtımı yapılacak firma varsa amblem ve bilgileri yoksa renk ve desen seçimi yapılır. Sonraki aşamada bardak kalıbının ayarlaması yapılır. Bardak hacmine karar verildikten sonra baskı işlemi yapılır ve üretim tamamlanır.  
 
Karton Bardak Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kâğıttan üretilen ve geri dönüştürülmesi oldukça kolay olan baskılı karton bardak cam ve plastik gibi doğaya zarar vermez ve doğayı korur. Kullan at özelliği sayesinde yıkama ve kurutma gibi sorunları olmayan bu bardaklar, evde ve işte size daha rahat bir kullanım sunar. Karton bardak fiyatı; cam bardak ve plastik bardak fiyatına nazaran daha hesaplı ve avantajlı olması nedeniyle bütçe dostu bir üründür. Özellikle sıcak içecekler için kullanılan kağıt bardaklar, plastik bardaklara göre daha sağlıklı bir kullanım imkânı sunar. Kağıt bardaklar, ekonomik olmasının yanında kolay istiflenebilir ve taşınabilir özelliği ile de kullanışlıdır. Bu özellikleri ile de karton ya da kağıt bardak çeşitleri sizi önemli bir yükten kurtarır. Kırılma ve çatlama gibi sorunların yaşanmadığı kâğıt bardak işyerlerine avantaj sunar.  
 
Karton Kutu Nedir, Nasıl Üretilir?

Kafe restoran gibi paket servisi veren işlemelerde ürünlerin tek kullanımlık ve hijyenik kutularla sunulması için Karton Pizza Kutusu, Hamburger Kutusu gibi alternatifler kullanılmaktadır.
Özellikle sıcak yiyeceklerin paket servisinde kullanılan baskılı ya da standart kutular pratik ve hijyenik olmazsa olmaz çözümlerdendir. Kullandığınız karton kutularda doğrudan sıcak yiyecek teması söz konusu olduğu için ürünün kaliteli malzemeden üretimi müşteri memnuniyetiniz için çok önemlidir. Doğru ve kaliteli malzemenin kullanılmadığı durumlarda sıcaklığın etkisiyle hazırladığınız yiyeceklerin lezzetini kaybetmesi müşteri memnuniyetiniz için oldukça kötü bir durum yaratır.
Pizza ve Hamburger kutusu üretiminde kullanılan malzeme kalite ve fiyata göre değişkenlik göstermekle birlikte kısa vadede müşteri deneyiminizi önemli ölçüde etkileyeceği için sektörünüz ile özel olarak ilgilenmekte olan müşteri temsilcilerimizden ürününüze özel doğru malzeme seçimi konusunda destek alabilirsiniz. Tasarım aşamasında bünyemizde bulunan grafik ekibimiz ile çalışma gerçekleştirebilir ya da kutu tasarımlarınızı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.  
 
Karton Kutu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kâğıttan üretilen ve geri dönüştürülmesi oldukça kolay olan baskılı karton kutular doğayı korur. Kullan at özelliği sayesinde yıkama ve kurutma gibi sorunları olmayan bu ürünler, özellikle paket servis hizmeti veren işletmeler için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Özellikle sıcak yiyecekler için kullanılan malzemenin, uygun ve sertifikalı olması hazırladığınız lezzetlerin müşterinize ulaştığında da tazeliğini koruyor olması için oldukça büyük önem arz etmektedir.  
 
Karton Çanta / Poşet Kullanmanın Avantajları

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.
Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kağıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.  
 
Kâğıt Bardaklarınızı, Özel Tasarım Kutu ya da Kağıt Çantalarızı Kendiniz Tasarlayın!

Baskılı karton bardaklarınızdaki logo ve şekilleri kendiniz belirleyebilir ve özel tasarım bardaklar ile sektörünüzün öne çıkan markalarından olabilirsiniz. Bilenbiri olarak satın aldığınız tüm baskılı ürünler kapsamında bünyemizde bulunan grafikerler sayesinde size ücretsiz tasarım hizmeti sağlamaktayız.