fbpx

Islak Mendil / Kolonyalı Mendil

Islak Mendil / Kolonyalı Mendil

Restoran, cafe, oteller , hastaneler, havayolu karayolu taşımacılık vb gibi şirketlerinin kullandığı ıslak mendil / kolonyalı mendil ürünleri tesisimizde istenilen ölçü, dış kağıt ve esansta üretmekteyiz.

Kağıt Çeşitleri :
Tripleks (PET/AL/PE), Kuşe (Kuşe/AL/PE), Kraft (Kraft/AL/PE), Dubleks (PET/PE)

Esans :
(Alkolsüz ) (Davidoff – Dove – Mandarin – Limon – Burberry ) Kolonyalı Mendil Alkollü Kolonyalı Mendillerimiz de 60* orijinal limon kolonyası kullanılmaktadır.

Baskı :
Renk olanakları 4 Renk (CMYK)

İç Malzeme :
Vıs %40, Pes % 60 Beyaz/ Düz Doku Nonwoven (Havlu) kullanılmaktadır.

Islak Mendil ve Kolonyalı mendilin yanı sıra kozmetik ve sağlık ve optik gibi gıda harici sektörlere gözlük temizleme mendili, oje çıkarıcı mendil, anti bakteriyel mendil gibi talep ürünlerde istenilen ebatta ve baskıda üretilmektedir.
 
 
 
 
Fiyat Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım.Neden Islak Mendil?

Islak Mendil evde, arabada, okulda ya da aklınıza gelen her yerde ihtiyacımız olan pratik hijyen sağlayan yardımcılardır.
Kullanım kolaylığı ve amaçlarının fazla olması sebebiyle herkes tarafından geniş kullanım alanına sahip olan kolonyalı mendil, sağladığı ferahlık ve hijyen ile sizi rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur.
Islak mendiller özellikle kafe, restoran ya da otel gibi işletmelerin kurumsallıklarını yansıttıkları ve promosyon ürünü olarak da kullanılmakta olan olmazsa olmazlarımızdandır.
Özetle bugün kolonyalı mendil ulusal ve uluslararası çok geniş lokasyonlarda kullanılmakta olup üretim olarak Türkiye bu sıralamada başlarda yer almaktadır.
Ülkemizin gerek Avrupa'ya gerekse Ortadoğu'ya yakınlığı itibari ile ıslak mendil ihracat rakamları oldukça yüksektir.

Baskılı Islak Mendiller Nerelerde Tercih Edilebilir?

Baskılı Islak mendiller özellikle hizmet sektöründe gıdadan, havacılığa, kara ulaşımından, gemiciliğe, kafeteryalardan restoranlara bir çok sektörde kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle yoğunlukla tercih edilen hızlı tüketim ürünleridir. Aynı zamanda kullan-At pazarının büyük çoğunluğuna hitap etmektedir.

Siz Neden Baskılı Islak Mendil Tercih Etmelisiniz?

Islak Mendiller, havlu ve kolonyanın makineler aracılığıyla birbirinden şık baskılı ambalaj paketlerine doldurulmaktadır. Süslü şık ambalajları firmalar için marka değerini yükseltici yönde önemli bir etki sağlamaktadır. Küçük ebatları ve pratik kullanımları ile bir çok sektör için vazgeçilmezler arasındadır.

Islak Mendil Türleri Nelerdir?
Birçok kişiye veya sektöre göre ismi birden fazla şekilde adlandırıldığı gibi kolonyalı mendil, ıslak mendil, ıslak kolonyalı mendil gibi adlara sahip olan bu ürün alkollü ve esanslı olmak üzere 2 türde üretilmektedir. Özellikle son dönemlerde antibakteriyel sıvı dolumu ile pratik dezentekte malzemesi olarak da sıkça tercih edimektedir.

Sipariş Verebileceğiniz Tek Kullanımlık Islak Mendil Boyları Nelerdir?

Hijyenik mendil, refreshing towel, ıslak kolonyalı mendil gibi farklı türleri olan bu ürünler aralarında ölçüsel olarak farklılık gösterirler.Bu ölçüsel farklılıklar birim fiyatlarında da farklılıklar olmasını sağlamaktadır.
Boyutlar: 5 x 12,5 cm (sadece metalize kağıt) 6 x 8 cm 6 x 10 cm 6 x 12,5 cm 7 x 10 cm 7 x 12,5 cm'dir.


Islak Mendil İmalatında Kullanılan Kağıt Türleri Nelerdir?

Bu ürünler dış kağıt itibari ile de ; Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde çeşitlere ayrılır.Yüksek kalite ve yüksek hijyene sahip olan alkollü ıslak mendiller oda sıcaklığına dayanıklı olarak 1. sınıf ambalajların içine konulup kullanım anına kadar önemle muhafaza edilir.

Ayrıca dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde hazırlanabilir.
Islak mendillerin özel bir baskı tekniği olup tek renkten fotoğraf baskıya kadar geniş bir baskı seçeneği bulunmaktadır.

Baskılı Islak Mendil İmalatı

Baskılı Islak Mendil evde, arabada, okulda ya da aklınıza gelen her yerde ihtiyacımız olan prafik hijyen sağlayan yardımcılardır. Islak mendiller özellikle kafe, restoran ya da otel gibi işletmelerin kurumsallıklarını yansıttıkları ve promosyon ürünü olarak da kullanılmakta olan olmazsa olmazlarımızdandır.

Baskılı Islak mendillerin hayatımızdaki kullanım alanları gereği üretim standartları ve sağlığa etkilerinin neler olduğunu biliyor musunuz?

Baskılı Islak mendiller özellikle hizmet sektöründe gıdadan, havacılığa, kara ulaşımından, gemiciliğe, kafeterlayardan restoranlara bir çok sektörde kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle yoğunlukla tercih edilen hızlı tüketim ürünleridir. Islak havlu ve kolonyanın makineler aracılığıyla birbirinden şık baskılı ambalaj paketlerine doldurulmakta olup aynı zamanda firmalar için marka değerini yükseltici yönde de etki sağlamaktadır. Baskılı ıslak mendiller küçük ebatları ve pratik kullanımları ile bir çok sektör için vazgeçilmezler arasındadır.

Birçok kişiye veya sektöre göre ismi birden fazla şekilde adlandırıldığı gibi kolonyalı mendil, baskılı ıslak mendil, ıslak kolonyalı mendil gibi adlara sahiptir.

Hijyenik mendil, refreshing towel, ıslak kolonyalı mendil gibi farklı türleri olan bu ürünler ise aralarında ölçüsel olarak farklılık gösterirler.
Boyutlar: 5 x 12,5 cm (sadece metalize kağıt) 6 x 8 cm 6 x 10 cm 6 x 12,5 cm 7 x 10 cm 7 x 12,5 cm’dir.

Fakat dahası bu ürünler dış kağıt itibari ile de ; Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde çeşitlere ayrılır.

Yüksek kalite ve yüksek hijyene sahip olan kolonyalı ve baskılı ıslak mendiller ada sıcaklığına dayanıklı olarak 1. sınıf ambalajların içine konulup sizin kullanımınıza kadar önemle muhafaza edilir.

Dış yüzeyi 1. sınıf kuşe kağıt, kraft kağıt veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (25 – 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı parfüm esansı veya limon kolonyası ile emdirilmiş şekilde hazırlanabilir.
Baskılı ıslak mendillerin özel bir baskı tekniği olup tek renkten fotoğraf baskıya kadar geniş bir baskı seçeneği bulunmaktadır.

Dış Malzeme: Kuşe Kağıt, Kraft Kağıt, Metalik Kağıt (Beyaz/Gümüş)
İç Malzeme: Tela, Havlu
Koku: Alkollü-Alkolsüz

Islak kolonyalı mendil, kullanım kolaylığı ve amaçlarının fazla olması sebebiyle herkes tarafından geniş kullanım alanına sahip olan kolonyalı mendil hijyenik mendil, promosyon mendil ve baskılı ıslak mendiller, sağladığı ferahlık ve hijyen ile sizi rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur. özetle bugün kolonyalı mendil ulusal ve uluslararası çok geniş lokasyonlarda kullanılmakta olup üretim olarak Türkiye bu sıralamada başlarda yer almaktadır.

Ülkemizin gerek Avrupa’ya gerekse Ortadoğu’ya yakınlığı itibari ile ihracat rakamları oldukça yüksektir.

baskılı ıslak mendil
baskılı ıslak mendil