Ürün Gruplarımız

Ana Sayfa Ürün Gruplarımız

Restoran, Cafe, Otel, Hastane, Havayolu ve Karayolu Taşımacılık vb. gibi şirketlerin kullandığı Islak Mendil / Kolonyalı Mendil ürünleri tesisimizde istenilen ölçü, dış kağıt ve esansta üretilmektedir.Paket servislerinde kullanılan İkram Setleri isteğe göre hazırlanıp 2+1’den 8+1’e kadar seçenek sunulabilmektedir. İkram Setlerinin içeriğini sizlerin isteğine göre tasarlayıp üretebilmekteyiz.Beyaz veya Esmer Şeker, Tatlandırıcı gibi ürünleri istenilen gramajlarda birinci kalite sülfit, kuşe ve kraft kâğıtlara istenirse kendi logonuz ile özel dolum imalatı yapabilmekteyiz.Gıda sektöründe Restoran, Cafeler, Otel vb. gibi yerler için istenilen gıda ürünlerinin sıvı ve toz dolumlarını yapmaktayız. Toz Dolumları; Stick, Kare, Perforeli (çiftli), Sıvı Dolumları; Stick, Kare makinelerimizle yapmaktayız .Kozmetik ve Sağlık sektöründe tek kullanımlık numune, promosyon malzeme gibi kullanım alanları için stick ve kare olarak istenilen ölçülerde sıvı ve toz dolumları yapmaktayız.Baskılı Peçete - Baskılı Kağıt, Kutu ve Çanta - Baskılı Bobin - Jelatin ve OPP - Baskılı Karton Bardak - Kibrit, Magnet ve Oda Kokusu gibi Baskılı Promosyon Ürünleri üretimi yapmaktayız.Restoran, Cafe, Otel, Hastane, Havayolu ve Karayolu Taşımacılık vb. gibi şirketlerin kullandığı Islak Mendil / Kolonyalı Mendil ürünleri tesisimizde istenilen ölçü, dış kağıt ve esansta üretilmektedir.

Paket servislerinde kullanılan İkram Setleri isteğe göre hazırlanıp 2+1’den 8+1’e kadar seçenek sunulabilmektedir. İkram Setlerinin içeriğini sizlerin isteğine göre tasarlayıp üretebilmekteyiz.

Beyaz veya Esmer Şeker, Tatlandırıcı gibi ürünleri istenilen gramajlarda birinci kalite sülfit, kuşe ve kraft kâğıtlara istenirse kendi logonuz ile özel dolum imalatı yapabilmekteyiz.

Üretim Tesisimizden Görüntüler

Designed by: MLK Yazılım