Hakkımızda

Ana Sayfa Kurumsal

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?
Firmamız 2007 yılında Eylem EKİN tarafından Urla’da faaliyete başlamıştır. Sınırlı makina sayısı ile üretim yaparak, ambalaj paketleme sektörünün ıslak mendil ve ikram seti ihtiyacını karşılayan firmamız, daima en kaliteli üretim ile en yenilikçi bakış açısını benimsediğinden, bir süre de Yelki’de üretime devam edip, 2009 yılında Alsancak İşçiler Caddesi 180/A’daki fabrika binasında yüksek kapasiteli üretime geçmiştir.

Sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Bilen Biri, zaman içerisinde çalışanlarına ve üretim süreçlerini sürekli yatırım yaparak bugünkü lider konumuna ulaşmıştır. Firmamız bugün; müşterilerinin grafik tasarımları, klişe hazırlığı ve matbaa basımı da dahil olmak üzere, ıslak mendil, sıvı dolum (zeytinyağı, ketçap-mayonez, salata sosu, deterjan, sıvı sabun, makine yağı, el kremi, şampuan vb), granür ve kuru dolum (fındık kırığı, tarçın, kuru baharat, şeker, tuz vb.), ikram setleri, baskılı ambalaj ve paketlerde (yağlı kağıt, kraft çanta, pizza- pide kutusu kağıt kaşıklık vb ) baskılı kürdan, baskılı balon, buzdolabı magneti, oto kokusu ve yemek kapları vb. ihtiyaçlarını %100 kalite ve müşteri memnuniyeti ile karşılamaktadır.


Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz - Vizyonumuz
Misyonumuz :
Değerli müşterilerimizin beklentilerini %100 kalite ve üstün hizmet anlayışı ile karşılayan, üretimini yaptığımız ürünleri gıda servisi ve servis sonrası kullanılışından dolayı kusursuz bir hijyen anlayışı ile üreten, hammadde seçiminden üretime – üretimden teslimat aşamasına dek yüksek kalite standardından asla taviz vermeyen sektöründe öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz :
Sektördeki tüm yenilikleri, ileri teknoloji ve gelişmeleri yurt içi-yurt dışı tüm müşterilerimize ulaştırmaktır. Ayrıca amacımız; ‘mutlu müşteri’nin kalite ve farkımızla var olduğunu unutmadan, yatırımlarımızın teknik değeri yüksek ve bir o kadar da, kalitesi üstün bir çizgiyle uluslararası boyutta hizmet değeri taşıdığımızın bilinmesidir.


Üretim Tesisimiz

Üretim Tesisimiz
Doğru yatırımlarla üretim kapasitesini artıran ve stratejik planlamalarla satış ağını genişleten firmamız 6000 m2 açık alan üzerine 2.225 metrekarelik tamamı epoksi zeminli kapalı alanda Ürün Sevkiyat, Hammadde Depo, Flekso Baskı, Stick Şeker veTuz, Sıvı Dolum, Set Hazırlama, Mendil Paketleme bölümleri ve Hizmet alanlarından oluşan tesisimiz entegre bir fabrikadır.

- 2 adet altı renk flekso baskı makinesi,
- 1 adet üç renk flekso baskı makinesi,
- 2 adet set makinesi,
- 2 adet stick şeker makinesi,
- 1adet stick tuz makinesi,
- 1 adet tekli kare toz dolum makinesi,
- 1 adet çiftli kare toz dolum makinesi,
- 1 adet kare sıvı dolum makinesi,
- 2 adet stick sıvı dolum makinesi  ve 10 adet mendil paketleme makinesinden oluşan tesisimizde, 45 çalışanımız ile yurt içinde seçkin markalara ve İngiltere, İsrail, Almanya, Amerika gibi ülkelere ihracat yapmaktayız.


Restoran, Cafe, Otel, Hastane, Havayolu ve Karayolu Taşımacılık vb. gibi şirketlerin kullandığı Islak Mendil / Kolonyalı Mendil ürünleri tesisimizde istenilen ölçü, dış kağıt ve esansta üretilmektedir.

Paket servislerinde kullanılan İkram Setleri isteğe göre hazırlanıp 2+1’den 8+1’e kadar seçenek sunulabilmektedir. İkram Setlerinin içeriğini sizlerin isteğine göre tasarlayıp üretebilmekteyiz.

Beyaz veya Esmer Şeker, Tatlandırıcı gibi ürünleri istenilen gramajlarda birinci kalite sülfit, kuşe ve kraft kâğıtlara istenirse kendi logonuz ile özel dolum imalatı yapabilmekteyiz.

Üretim Tesisimizden Görüntüler

Designed by: MLK Yazılım